top of page

Evaporatif Misting Sulu

Serinletme Sistemleri

Biz Kimiz?

1984'ten bugüne endüstriyel ve ticari mekanların enerji verimliliği yüksek yeni teknolojiler ile ısıtılmasında ülkemizde hep ilk tanıtım ve uygulamalara önderlik yapan firmamız, 2010 yılından itibaren bu kez konvansiyonel sistemlerle soğutulması mümkün olmayan mekanların evaporatif misting serinletme sistemleriyle soğutulmasında hizmet üretmeye başlamıştır.

Yine aynı çizgide kalarak, esin kaynağını doğadan alan, çevre dostu, sağlıklı ve yüksek enerji verimliliğine sahip cihaz ve ekipmanları kullanıcıların hizmetine sunmaktadır.
 
Küresel iklim değişikliğinin getirdiği ve etkisiyıldan yıla derinleşen sıcaklık artışı, üretim, ham madde ve kaynaklarında, boyutlarını henüz yeterince algılayamadığımız kayıplara neden olmaktadır. Bu ivedilikle çözümlenmesi gereken bir sorundur.

 

Bunun yanı sıra hızlı kentleşmeyle birlikte artan yaşam temposu, bireyleri doğadan uzaklaştırarak iş yerlerinde veya evlerinde kapalı mekanlara sıkıştırmakta, sıkıştırılan yaşamlarımız ise bizleri her fırsatta açık alanlarla buluşmaya yöneltmektedir. Bu yönelim de elbette açık alanlarda her mevsimde yaşayabileceğimiz konfor koşullarının oluşmasıyla gerçekleşebilir. Yazın sıcağında bunalmadan, kışın soğuğunda üşümeden nefeslenerek...

 
Bu anlamda firmamız, endüstriyel ve ticari alanların ısıtılmasına yönelik otuz yıllık derin bilgi birikim ve deneyimin getirdiği uzmanlıkla bu kez de evaporatif serinletme konusunda öğrencilik dönemini arkada bırakarak  yol almaktadır.
 
Gerek endüstriyel ve ticari iç mekanlarda, gerek açık alanlarda serinletme uygulamaları ile birlikte nemlendirme, koku ve toz bastırma gibi çok çeşitli proses uygulamaları da dahil olmak üzere geniş bir alana yayılan bu konuda, çok farklı serinletme sistem ve teknolojilerini teorik altyapısı ile birlikte bu sayfamızdan sizlerle paylaşacak ve geliştireceğiz.
 
Bizi otuz yıldır endüstriyel ve ticari mekan ısıtmaya yönelik teknolojiler konusunda yaptığınız gibi, bundan sonra da evaporatif serinletmeye yönelik yeni sistem, teknik ve uygulamalar konusunda da buradan takip edebilirsiniz.

bottom of page